Atrakcje, które urozmaicą spotkanie biznesowe i imprezę integracyjną!

0
2492
Atrakcje, które urozmaicą spotkanie biznesowe i imprezę integracyjną!

Organizujesz bankiet firmowy i nie wiesz jak do tego podejść? Spotkania biznesowe to nie tylko okazja do wspólnej zabawy, ale i czas integracji. Dobrze zorganizowane przyjęcie firmowe może sprawić, że pracownicy zacieśnią więzi i zaczną sobie bardziej ufać. Co wpływa na sukces spotkania integracyjnego? Oczywiście, odpowiednie atrakcje!

Zacznij od wybrania miejsca

Wybór atrakcji jest w dużej mierze zależny od miejsca, w którym ma zostać zorganizowane przyjęcie. Jeśli wybierzemy tradycyjną restaurację w stylu rustykalnym – https://naskrajnej.pl/bankiety-firmowe – warto postawić na imprezę w stylu nawiązującym do samego miejsca.

Zastanów się także, czy macie w planach zorganizowanie jednodniowego spotkania, czy może kilkudniowego wyjazdu integracyjnego. Od tego w dużej mierze zależy to, w jaki sposób zapełnicie swój czas. 

Aktywnie 

Jeżeli wiesz, że uczestnicy imprezy integracyjnej czy biznesowej to osoby lubiące rywalizację lub aktywność, możesz postawić na escape room lub wodzireja, który będzie kierował zadaniami. Ciekawym pomysłem jest też wyjazd na żagle czy wspólny mecz koszykówki, poprzedzony zajęciami z trenerem. 

Pamiętaj, że nie każdy lubi aktywność fizyczną lub nie może jej wykonywać ze względów zdrowotnych. W takiej sytuacji zapewnij pracownikom, którzy nie mogą wziąć udziału w zabawie, inne rozrywki. Jakie? Doskonałym pomysłem będzie kurs gotowania, pokaz gotowania na żywo przez szefa kuchni, czy pokaz magii. 

Rozwojowo 

Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie na imprezie firmowej zabawy w sąd czy debaty. W ten sposób, oprócz nutki rywalizacji, pracownicy nabiorą nowego doświadczenia i będą mieli szansę popracować nad samym sobą… i pracą zespołową! Ważne, żeby cała zabawa była przeprowadzana na neutralnym gruncie. 

Relaksująco 

Wyjazd do SPA sprawdzi się niemal zawsze, zwłaszcza gdy Twoi pracownicy na co dzień wykonują stresujące i odpowiedzialne obowiązki. W ten sposób pokażesz im, że się o nich troszczysz i dasz im chwilę upragnionego relaksu. Niezależnie od tego czy będzie to wyjazd jednodniowy, czy nie – nie powinien być niespodzianką. Uprzedź ich, aby mogli się do niego przygotować lub wyrazić dezaprobatę. 

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here