Oferta szkoleniowa dla specjalisty ds. kadr i płac

0
1496
Oferta szkoleniowa dla specjalisty ds. kadr i płac

Pomimo tego, że w obecnych czasach, chyba jak nigdy wcześniej, możemy mówić o rynku nie pracodawcy, a pracownika, to każdy zdaje sobie sprawę, że konkurencja pomiędzy właśnie pracownikami trwa na nim cały czas. Aby zdobyć awans, nowe stanowisko czy przenieść się do wymarzonej firmy, czy instytucji, warto stawiać na specjalistyczne kursy oraz szkolenia.

Sytuacja ta tyczy się również osób na socjalistycznych stanowiskach, zajmujących się właśnie kadrami oraz płacami. Wiele osób, które je piastują, niekoniecznie kończyło takie kierunki, jak np. finanse i rachunkowość. Sprawia to, że często chcą one albo uzupełnić swoją wiedzę, albo ją usystematyzować, co pomoże im na osiąganie lepszych wyników i mierzenie się z trudniejszymi problemami. Właśnie m.in. dla takich osób zostało przygotowane szkolenie oferowane przez Instytut Certyfikacji Zawodowej Księgowych przy Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce. Samo Stowarzyszenie jest znane wśród księgowych w całej Polsce, a ich szkolenia są respektowane i doceniane przez wielu pracodawców.

Poniżej przedstawimy szczegóły kursu dotyczącego kadr i płac, jednak warto zaznaczyć, że oferta szkoleniowa Instytutu jest znacznie szersza. Zawierają się w niej m.in. czterostopniowy kurs idealny nawet dla osób, które dopiero zaczynają swoją karierę w księgowości lub dopiero ją planują. Szczegóły dotyczące całej oferty, jak i każdego kursu z osobna, można sprawdzić na stronie internetowej Instytutu – www.instytut.skwp.pl.

Specjalista ds. kadr i płac – szkolenie

Instytut Certyfikacji Zawodowej Księgowych przygotował szkolenie specjalnie dla osób zainteresowanych tematyką kard i płac. Na chwilę obecną kurs będzie miał miejsce w Warszawie oraz będzie trwał aż 136 godzin, same zajęcia natomiast będą odbywać się w trakcie tygodnia.

Ceny kursu zaczynają się od 2430 zł, w zależności od tego, czy ktoś obecnie jest członkiem Stowarzyszenia, czy też nie, jest jednak możliwość rozłożenia płatności na dogodne raty. Samego zgłoszenia można dokonać zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jak i również faksu. Na stronie istnieje też możliwość zadania pytania odnośnie do szkolenia, więc jeżeli się one pojawią – serdecznie zapraszamy pod adres https://instytut.skwp.pl/szkolenia/specjalista-ds-kadr-i-plac-(136-godzin)-263.

Celem samego szkolenie jest zarówno przygotowanie, usystematyzowanie, jak i oczywiście poszerzenie obecnej wiedzy o nową, dotyczącą kadr oraz naliczania wynagrodzeń. Same zajęcia nie mają jedynie formy teoretycznych wykładów, ale są powiązane z licznymi warsztatami. Prowadzący natomiast opierają się na wielu prawdziwych przykładach, dzięki czemu uczestnicy kursu uzyskują wiedzę i umiejętności rozwiązywania realnych problemów. Całość prowadzona jest w taki sposób, aby uczestnicy mogli samodzielnie sobie z nimi radzić, przez co sprawdzą swoje obecne umiejętności i uzyskają nową wiedzę.

Sam kurs posiada wstępne wymagania, nie są one jednak wygórowane. Zaliczamy do nich przynajmniej średnie wykształcenie, przestrzeganie norm i zasad etycznych w swojej pracy zawodowej oraz uznawanie potrzeby doskonalenia zawodowego w takim zawodzie, jakim właśnie jest księgowy. Jeżeli spełniasz wszystkie z nich – już teraz zapraszamy do formularza zgłoszeniowego.

Zaliczenie szkolenia

Aby szkolenie zakończyło się naszym sukcesem, przede wszystkim musimy być obecni na przynajmniej 80% prowadzonych zajęć. Następnie trzeba uzyskać zaliczenie wszystkich zleconych prac kontrolnych. Ostatnim etapem jest dwuczęściowy egzamin – składa się on z zadań dotyczących prawa pracy oraz płac. W zależności od ilości punktów, które uda nam się uzyskać, mamy możliwość otrzymania różnych certyfikatów, dlatego warto przyłożyć się do nauki i zdobyć powyżej 50% możliwych do uzyskania punktów.

Po więcej szczegółów serdecznie zapraszamy pod podany poniżej link. Gwarantujemy, że zdecydowanie się na powyższy kurs będzie słusznym krokiem na Twojej drodze zawodowej. Pamiętaj, że warto być konkurencyjnym na rynku pracy – w końcu najlepsze stanowiska czekają tylko na nielicznych!

Instytut SKWP

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here