Podanie o pracę

0
329
wzór podania o pracę

W dzisiejszych czasach pracę można znaleźć nie tylko na tablicy ogłoszeń. Bardzo często, a może i zwłaszcza przydają się różnorodne portale z ogłoszeniami. Jedna z wiodących platform oferujących pośrednictwo między poszukującymi pracę a pracodawcami to platforma www.aplikuj.pl. Żeby znaleźć pracę, nie wystarczy jednak tylko wysłać zgłoszenie za pomocą tego portalu. Oprócz niego trzeba wypełnić wzór podania o pracę wraz z CV i listem motywacyjnym. Portal oferuje nam kreator CV, dzięki któremu możemy stworzyć ładne i przejrzyste CV jeśli nie posiadamy tego dokumentu w wersji cyfrowej.

Warto się do tego przyłożyć, żeby stać się bardziej konkurencyjnym. Dobrze napisane zarówno CV, jak i podanie o pracę jest dobrze postrzegane wśród ludzi zajmujących się rekrutacją. Niektóre osoby poszukujące pracowników dla firm życzą sobie także list motywacyjny. Nie lekceważmy tego. Pamiętajmy! Konkurencja nie śpi!
Im lepiej przygotowane dokumenty, tym większa szansa, że ktoś zaprosi nas na rozmowę rekrutacyjną. Portal oferuje nie tylko kreator CV, ale także posiada szeroką bazę zawierającą wzory podań o pracę. Znajdziecie je na stronie https://www.aplikuj.pl/cv/wzory-podan-o-prace/.

Nie bójmy się go użyć. Tego rodzaju kreatory tworzą bardzo czytelne i jasne w przekazie dokumenty. Są one przygotowywane przez szereg ekspertów, którzy z niezwykłą dokładnością przygotowują dane kreatory. Wszystko po to, żeby ułatwić poszukującemu pracę złożenie własnej oferty. Nie czekajmy aż wymarzona oferta spadnie nam z nieba. Pracodawcy cenią sobie ludzi aktywnych i wykazujących inicjatywę. Dlatego tak ważne jest pokazanie drugiej stronie, że nam zależy i że jesteśmy gotowi w pełni poświęcić się danej pracy.

Przeczytaj też: http://elblag24.pl/jak-w-5-krokach-napisac-list-motywacyjny/

Wzory podań o pracę

Przeglądając wzory podań o pracę zastanów się nad tym, dlaczego chcesz pracować w danej firmie. Wybierz wzór odpowiedni dla siebie i zredaguj go, wpisując dane firmy w której chcesz pracować. W podaniu napisz, dlaczego chcesz pracować dla danej firmy. Skup się na swoich umiejętnościach i wyjaśnij, dlaczego one mogą przydać się w pracy w danej firmie. Napisz, dlaczego chcesz w niej pracować. Dzięki takiej informacji pokażesz, że nie rozsyłasz CV masowo, a skrupulatnie dobierasz oferty pracy pod swoją kandydaturę, nie rozsyłasz go do pierwszej lepszej firmy.

Pisanie o sobie nie zawsze jest łatwe, dlatego przejrzyj sobie wpierw wszystkie wzory podań o pracę dostępne na www.aplikuj.pl/cv/wzory-podan-o-prace/. Pozwoli Ci to w pewien sposób wyrazić własne motywacje, które kierują cię do aplikacji na dane stanowisko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here