Jak to czasem pozory mylą

0
1318
Jak to czasem pozory mylą

Na początku życie z mężem przypominało przysłowiową bajkę. Nic Ci nie brakowało, a partner spełniał wszystkie Twoje zachcianki. Nawet te o dalekich i egzotycznych podróżach. Bardzo Ci to imponowało, bo Twoje koleżanki z pracy nie mogły pozwolić sobie na taką rozrzutność i trochę Ci zazdrościły. Ty czułaś się jak księżniczka, która może poprosić o co, tylko zechce.

Jednak niepokoiło Cię jedno, a mianowicie skąd mąż ma tyle pieniędzy, skoro jest zwykłym pracownikiem fizycznym i pracuje jako mechanik samochodowy. Na początku myślałaś, że może odziedziczył spadek po dziadkach lub wygrał na loterii pieniężnej, lecz nic takiego nie miało miejsca. Prawda okazała się o wiele gorsza. Jednak zanim ją odkryłaś, minęło jeszcze sporo czasu. Stało się to przypadkiem, gdy usłyszałaś dziwną rozmowę Jacka. Mąż wspominał coś o dziupli, tłuczeniu i furze, jednak Ty nadal nie skojarzyłaś faktów. Stało się to dopiero, gdy do Waszego domu przyszedł łysy, wysoki facet o iście bandyckim wyglądzie. Krzyczał na męża, a dodatkowo straszył, że mu coś zrobi. Gdy przycisnęłaś Jacka, okazało się, że zajmuje się przemytem kradzionych aut i dlatego ma warsztat. Teraz stało się jasne, skąd mąż miał tyle pieniędzy. Byłaś tym przerażona, lecz postanowiłaś dać Jackowi szanse. Wymogłaś na nim obietnicę, że z tym zerwie. Tak się jednak nie stało, a Wasz dom zaczęli nawiedzać podejrzani i coraz agresywniejsi bandyci.

Postanowiłaś z tym skończyć i odejść od Jacka. Potajemnie za pomocą strony internetowej złożyłaś pozew rozwodowy i zniknęłaś z domu. Adwokat od spraw rozwodowych we Wrocławiu pomógł Ci nie tylko zakończyć małżeństwo, ale urządzić się w nowym miejscu. Dzięki niemu pierwsza sprawa rozwodowa we Wrocławiu była tą rozstrzygającą, a Ty przestałaś być żoną gangstera. Twój mąż podobno trafił w końcu za kraty, lecz Ty jako była żona nie chciałaś mieć z tym nic wspólnego. Znalazłaś pracę i co najważniejsze odzyskałaś spokój. Może nie żyjesz już tak luksusowo, ale przynajmniej już Nic Ci nie grozi i nie ma w Twoim życiu tajemnic.

Więcej: Adwokat rozwód

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here