Obiekty magazynowe i handlowe

0
1747
Centrum logistyczne Wrocław

Powierzchnie z przeznaczeniem na magazyny jak i do handlu są bardzo potrzebne. Ludzie lubią miejsca gdzie można wszystko mieć w jednym miejscu, dlatego firmy wykorzystuje okazuje i buduje takie centrum logistyczne Wrocław spełniające oczekiwania bardzo wielu osób. Z jednej strony osoby wynajmujące takie powierzchnie szukają ciekawych miejsc gdzie będzie można przenieść swoją firmę. Z drugiej strony będą osoby, które chętnie tam przyjadą, dlatego nie ma się, co dziwić, że takie inwestycje z dnia na dzień powstają w coraz to nowszych miejscach. To się po prostu opłaca jednym jak i drugim.

Nowe centrum logistyczne

W sercu Dolnego Śląska powstaje właśnie takie centrum logistyczne Wrocław, którym wiele osób już dzisiaj jest zainteresowanych. Wszystko, dlatego że jest to Nowa Wieś Wrocławska położona jest blisko zjazdu z autostrady A4. W przypadku takich magazynów ogromne znaczenie ma miejsce gdzie się znajduje. To gdzie będzie to zlokalizowane wpłynie również na cenę. Im bliżej węzła tak jak teraz tym lepiej, dlatego trzeba będzie sprawdzić lokalizacje przed tym zanim zainteresujemy się na dobre tym miejscem. Powierzchnia całość jest bardzo duża po zajmuje prawie dwanaście hektarów.

To pozwala na stworzenie wielu miejsc do magazynowania towarów, dlatego szukając takich powierzchni można będzie natrafić na coś, co na pewno nam się przyda.  Mogą to być miejsca wykorzystywane do produkcji, magazynowania oraz do świadczenia usług. Każda osoba może przejrzeć przygotowaną ofertę i wtedy wybierze z niej coś, co jej najbardziej odpowiada.  Powierzchnia wszystkich magazynów i biur będzie wynosiła prawie pięćdziesiąt tysięcy metrów kwadratowych. To wystarczająco dużo żeby można było przenieść tam swoją firmę i jeszcze więcej na tym zyskać.

Charakterystyka dostępnych obiektów

Firma ustaliła sobie minimalną powierzchnię magazynową i biurową, jaką trzeba u nich wynająć. Biorąc pod uwagę całość to nie jest to wcale tak dużo, bo wynosi obecnie 1500 metrów kwadratowych.  W halach magazynowych można będzie składować towar na wysokości dochodzącej do dziesięciu metrów netto.  Posadzka na podłodze jest bardzo wytrzymała. Została stworzona w taki sposób żeby wytrzymała nacisk sześciu ton na każdy metr kwadratowy. Dla ułatwienia załadunku postawione zostały specjalne doki posiadające ruchome rampy.

Wszystko po to żeby można było jeszcze łatwiej wykonać czynność załadunku i rozładunku. W tym przypadku będzie to oznaczało krótszy czas i mniejsze koszty, które przełożą się na zyski. Pomieszczenia biurowe zostało wyposażone w najlepszej klasy klimatyzatory, dlatego w okresie letnim praca w nich będzie bardzo komfortowa. Cały obiekt jest ogrzewany i bardzo dobrze wentylowany, bo to wpływa na komfort pracy wszystkich osób. Dotyczy to osób będących w biurach jak i tych pracujących na magazynach. Każda osoba wynajmująca będzie posiadała własną stacje TRAFO z odpowiednią mocą elektryczną. Oczywiście nie może zabraknąć parkingu dla samochodów osobowych czy też ciekawych. Wszystko po to żeby poprawić komfort wszystkich osób, które tam przebywają.

Najlepsze powierzchnie w centrum logistycznym

Wybierając się wcześniej do firmy stawiającej ten obiekt można decydować gdzie mamy mieć własną firmę. To podobnie jak w przypadku mieszkań gdzie decydujemy, jako pierwsi gdzie chcemy mieszkać, bo wybór powierzchni jest wtedy znacznie większy. Tutaj jest dokładnie tak samo, dlatego kontakt o wiele wcześniej pozwala nam na dotarcie do największej liczby ofert. Ceny można negocjować, a im większą powierzchnię będziemy wynajmować tym większe są szanse na to, że osiągniemy cel.

Całość została wykonana w taki sposób żeby spełniała oczekiwania bardzo wymagających klientów. Im bardziej zadowolone są takie osoby tym chętniej będą korzystały z powierzchni biurowych. Wystarczy przejrzeć jak cały obiekt ma wyglądać i zdecydować o tym, w jakim miejscu można będzie mieć siedzibę własnej firmy. Przyszłość naszej firmy zależna jest od jej lokalizacji, dlatego ma to bardzo duże znaczenie dla przyszłych właścicieli.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here