Tanie certyfikaty SSL

0
1303
Tanie certyfikaty SSL

Jeśli zależy nam na bezpieczeństwie naszej strony internetowej, to niezbędną inwestycją będzie zakup certyfikatu SSL. Wiele serwisów oferuje certyfikat SSL jako gratis przy zakupie usługi hostingowej. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, jednak dokupienie certyfikatu za pośrednictwem innego serwisu również jest możliwe.

Certyfikaty SSL dla stron www

Certyfikat SSL, to inaczej certyfikat bezpieczeństwa. Wpływa on w znacznym stopniu na korzystniejsze pozycjonowanie naszej strony w wynikach wyszukiwania. W dodatku wzbudza zaufanie w oczach potencjalnych użytkowników naszej strony. Jest to niezwykle ważne w sytuacji, gdy prowadzi sklep internetowy, w którym klienci zostawiają swoje dane personalne. W sytuacji, gdyby takie wyciekły, mogłoby się to skończyć tragicznie dla naszego sklepu. Tak więc certyfikat SSL jest niezbędny, jeśli zależy nam na renomie naszego sklepu.

Wiele osób zastanawia się gdzie kupić tani certyfikat SSL dla strony www. Z racji tego, że na rynku istnieje wiele firm oferujących tego typu usługi, warto przeanalizować każdą możliwość, po to aby wybrać najlepszą dla nas opcję. Osobiście uważam, że bardzo dobrze sprawdzają się tanie certyfikaty SSL z kru.pl. Serwis ten posiada w swojej ofercie wiele pakietów usług hostingowych, gdzie certyfikat SSL jest dodawany jako gratis. Istnieje również możliwość zakupu samego certyfikatu, w czterech różnych wariantach cenowych.

Najczęściej wybierany jest wariant za 29 złotych, który zapewnia nam dożywotni dostęp do certyfikatu SSL oraz gwarancję. Certyfikat SSL w kru.pl to świetna opcja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tworzeniem stron internetowych. Istnieje również kilka droższych pakietów, dla osób które zamierzają prowadzić więcej niż jedną stronę internetową. Można zatem wywnioskować, iż w serwisie kru.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz oferty hostingowej oraz oferty certyfikatów SSL, na stronie kru.pl znajdziemy również domeny internetowe w bardzo przystępnych cenach, zaczynających się już od 9.89 zł za cały rok użytkowania. Zdecydowanie jest to oferta, którą warto się zainteresować.

Więcej: https://www.kru.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here