Wykończenie ‘’pod klucz’’– o czym trzeba wiedzieć?

0
1332
Wykończenie ‘’pod klucz’’– o czym trzeba wiedzieć?

Wielu klientów zastanawia się nad tym, jaki jest sens kupna mieszkania nie w stanie deweloperskim, ale wykończonego właśnie ‘’pod klucz’’. Podpowiadamy, co wiąże się z podjęciem takiej decyzji.

Co tak naprawdę oznacza wspomniane określenie?

Takim określeniem nazwać można mieszkanie wyremontowane w zakresie ścian, podłóg, a także wstawienia drzwi i okien. Zadaniem klienta jest jedynie przetransportować swoje meble i inne rzeczy osobiste. Ta forma – oczywiście bardzo wygodna i komfortowa – pozwala na uniknięcie wielu nieprzyjemnych spraw związanych z remontem. Nie jest jednakże zbyt popularna wśród mieszkańców Polski– jedynie 15 procent nabywców mieszkań się na nią decyduje. Obecnie na rynku nieruchomościami, coraz większa liczba deweloperów ma w swej ofercie właśnie takie rozwiązania.

O czym należy pamiętać kupując mieszkanie wykończone ‘’pod klucz’’?

Kupując taką nieruchomość, bardzo ważną kwestią jest to, że wiąże się to z niemałymi kosztami. Z drugiej jednak strony jest to bardzo wygodna opcja, więc przed podjęciem ostatecznej decyzji konieczne jest przeanalizowanie zarówno swoich oczekiwań, jak i finansowych możliwości. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór dewelopera, który proponuje aranżację wnętrz oraz wykończenie ‘’pod klucz’’. Wrocław jest miastem, gdzie można znaleźć cały wachlarz takich ofert. Jest to bardzo dobre wyjście dla osób, które nie mają zmysłu dekoracyjnego i aranżacyjnego, lub po prostu nie lubią robić tego typu rzeczy we własnym zakresie. Przy podejmowaniu decyzji o kupnie mieszkania należy oczywiście bardzo dokładnie prześledzić oferty różnych firm deweloperskich, co pozwoli na uniknięcie jakichkolwiek, fatalnych w skutkach, błędów. Warto obserwować ceny porównywanych firm, ich dotychczasowe projekty oraz opinie innych klientów. Wynika z tego, że należy bardzo dobrze przygotować się, aby kupić idealne mieszkanie z wykończeniem ‘’pod klucz’’. Wrocław jest miejscem, gdzie można znaleźć ogrom propozycji różnych firm (https://vantage-sa.pl/strefa-korzysci/wykonczenie-pod-klucz/), więc z pewnością każdy klient jest tu w stanie znaleźć swój bezpieczny, przytulny azyl, do którego będzie chciał wracać przez długie lata.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here