Dodatkowa gotówka z przelewem natychmiastowym

0
1163

Minęły już bezpowrotnie czasy, gdy musieliśmy czekać na uzyskanie dodatkowego kredytu czy pożyczki nawet po kilka dni. A niekiedy nawet i dłużej. Obecnie, jeśli pożyczki potrzebujemy w szybkim czasie, to taką szybką pożyczkę możemy bez żadnych dodatkowych przeszkód uzyskać.

Szukając szybkiej pożyczki, warto w pierwszej kolejności zwrócić swoją uwagę w kierunku firm udzielających pożyczek internetowych. Te firmy są wyspecjalizowane w tym, by pożyczka zasiliła w możliwie najkrótszym czasie konto osoby, zainteresowanej uzyskaniem pożyczki. Oczywiście, zanim zdecydujemy się na konkretną ofertę, powinniśmy ją dokładnie zweryfikować.

Na co zwrócić uwagę, szukając szybkiej pożyczki

W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę, na opinie dotyczące takich firm pożyczkowych. Bez większego problemu przeczytamy je na wielu portalach internetowych, które mają możliwości komentowania poszczególnych ofert np. portale Money.pl, Bankier czy Portfel24 Finanse. Dzięki opiniom dostępnym w internecie, możemy dowiedzieć się, czy firma, w której planujemy złożyć wniosek o pożyczkę, jest firmą rzetelną.

Nie mniej ważna jest weryfikacja kosztów pożyczki. W szczególności dotyczy to właśnie firm, udzielających pożyczek przez internet. Większość z nich to firmy z sektora pozabankowego, które jak wiadomo, na ogół posiadają wyższe koszty, na które składa się prowizja firmy pożyczkowej czy oprocentowanie pożyczki. Te dane musimy zweryfikować, zanim zdecydujemy się zawrzeć umowę o zaciągnięcie pożyczki. Łatwo to sprawdzić, ponieważ dzisiaj mamy szeroki dostęp do narzędzi, które umożliwiają weryfikację takich danych. Możemy używać porównywarek finansowych, czy kalkulatorów, które dostępne są niemal na każdej stronie internetowej firm pożyczkowych.

Bank czy firma pożyczkowa

Zarówno banki, jak również firmy pożyczkowe udzielają pożyczek interenetowych. Decyzja o tym, z której oferty zdecydujemy się skorzystać, zależy oczywiście wyłącznie od nas. W banku niestety nie otrzymamy szybkiej pożyczki, jeśli nie jesteśmy klientem konkretnego banku. Jako nowy klient, musimy przejść przez szereg rożnego rodzaju weryfikacji, sprawdzania zdolności kredytowej. W przypadku firm udzielających pożyczek ratalnych czy chwilówek, proces ten jest znacznie krótszy. Niekiedy wystarczy zaledwie kilkanaście minut, by cieszyć się dodatkową gotówką na koncie osobistym. Choć może to się wydawać nie realne, to w przypadku wielu firm pożyczkowych, ten proces jest właśnie taki krótki.

Jak to możliwe, że pożyczki internetowe są udzielane tak szybko? Należałoby zacząć od tego, że firmy pożyczkowe mają znacznie zoptymalizowany proces weryfikacji pożyczkobiorcy. Osoba starająca się o pożyczkę, weryfikowana jest niemal z automatu, za pomocą specjalnych narzędzi, które są w posiadaniu firm pożyczkowych. Firmy te, stosują najczęściej dodatkową weryfikację konta osobistego pożyczkobiorcy, w celu weryfikacji samych danych, a niekiedy również w celu oceny jego zdolności kredytowej. Kolejnym czynnikiem, mającym wpływ na możliwość uzyskania szybkiej pożyczki jest przelew natychmiastowy. To dzięki niemu, firma pożyczkowa może dostarczyć przelew pożyczki nawet w ciągu kilkunastu sekund od jego wysłania. Przelewy natychmiastowe umożliwiają przesłanie określonej kwoty pieniędzy, w ekspresowym czasie. Dzięki temu, pożyczka może trafić do odbiorcy, nie tylko jeszcze tego samego dnia, ale w ciągu najbliższych godzin, najbliższych minut.

[Głosów:1    Średnia:5/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here