Pożyczki prywatne

0
1832

Wybór pożyczek prywatnych jest coraz większy. Takich firm cały czas przybywa, a to świadczy o tym, że to się im opłaca. Żadna lokata nie da takiego zysku jak pożyczanie ludziom pieniędzy. Tutaj oprocentowanie sięga dziesiątek, a nawet setek procent. To, dlatego jeśli ktoś chce zarobić to może takie usługi oferować. My, jako osoby, które chcemy pożyczyć pieniądze szukamy takiej firmy prywatnej, która nam te pieniądze da. Dlaczego decydujemy się na takie warunki, które jakby nie patrzeć często są o wiele gorsze od oferowanych przez bank? Banki niestety nie chcą z nami rozmawiać o pieniądzach.

Jeśli nigdy niczego nie braliśmy na raty to nie mamy historii kredytowej i bank niestety, ale nie wie czy jesteśmy wiarygodni. Z kolei osoby, które brały kredyty i pożyczki, ale nie spłacały ich a terminie są na czarnej liście. To oznacza, że niestety, ale bank nie da im nawet trzystu złotych pożyczki. Są mało wiarygodne i nie chcą z nimi rozmawiać. Jedynym rozwiązaniem dla takich osób są właśnie prywatne firmy. Tam nie sprawdza się list dłużników, tam stawia się na minimum formalności, a na tym najbardziej nam zależy. Wiemy, że nie jesteśmy dobrze w spłacaniu i jesteśmy wciągnięci na czarne listy.

Nawet, jeśli nasze nastawienie się zmieniło to przez kilka długach lat tam widniejemy. Dobrze, że prywatna firma jest w stanie udzielić nam pożyczki, bo tak zostalibyśmy z niczym. Do wyboru mamy kilkanaście różnych firm, a zatem warto byłoby się z nich ofertą zaznajomić. My wybieramy firmę, ale to oni ostatecznie decydują czy pieniądze otrzymamy. Na początek takie firmy bardzo dobrze się zabezpieczają. Możemy wziąć sobie tysiąc złotych na miesiąc całkowicie za darmo. Kolejna pożyczka będzie już wyższa i płatna.

Kolejne pożyczki

Nie da się w takiej firmie od razu wziąć pełnej kwoty, która często wynosi kilka tysięcy złotych. To jest ich forma zabezpieczenia. Jeśli widzą, że to, co wzięliśmy spłacamy na czas to wiedzą, że jesteśmy wiarygodni i że można dać nam więcej. Właśnie w ten sposób zdobywamy dobrą opinie. Skutkuje to tym, że za każdym następnym razem możemy otrzymać pieniądze o wiele łatwiej i szybciej. Jeśli jesteśmy w potrzebie, a banki nie chcą z nami rozmawiać to, mimo że tutaj warunki nie są super korzystne to jednak te pieniądze wpłyną na nasze konto. To pozwala na kupienie opału na zimę czy na przetrwanie kolejnego miesiąca. Jesteśmy społeczeństwem biednym, dlatego prywatne firmy oferują nam pożyczki. Gdyby nie takie rozwiązanie to trudno powiedzieć, co byśmy wtedy zrobili?

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here